X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Şirketimizdeki KALİTEYİYakından Tanıyın!
Müşteri Paneli

EK HİZMETLER

DataHost olarak internet ortamında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sizlere sunarak iş akışınızın hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlıyoruz. Logo tasarımına mı ihtiyacınız var? grafikerlerimiz anında hizmetinizde Wordpress sitenizde sorun mu yaşıyorsunuz? Wordpress uzmanlarımız destek sunmak için hazır. Tüm ihtiyaçlarınız için sizlerin yanınızdayız!

EK HİZMETLER

Sizlerin ihtiyacınız olan hizmeti sorunsuz, resmi faturalı ve profesyonel olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Web tasarım, grafik tasarım, sunucu optimizasyonu gibi saymakla bitmeyen tüm hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

LİSANS HİZMETLERİ

Sanal ve fiziksel sunucularınız için dünya'nın en çok tercih edilen eklentilerini lisans sağlayıcıları aracılığı ile en uygun fiyatlarda sağlamaya gayret gösteriyoruz. Farklı döngülerde farklı firmalara ödeme yapmak yerine TeknoFirst üzerinden tüm hizmetlerinizi kontrol edebiliyorsunuz

cPanel Lisansı

Dünyanın en çok tercih edilen hosting kontrol paneline TeknoFirst farkıyla şimdi sahip olun,web sitelerinizi kolayca yönetin.

$8,00 / Aylık Satın Al
LiteSpeed Lisansı

LiteSpeed Web Sunucusu performans, güvenlik, uyumluluk veya kolaylıktan ödün vermeden kaynakları korur. Web siteleriniz daha hızlı açılır.

$8,00 / Aylık Satın Al
Cloudlinux Lisansı

Özellikle birden fazla web sitesinin bulunduğu sunucularda, kaynak ve performans yönetimini sağlamaya yönelik bir işletim sistemidir.

$8,00 / Aylık Satın Al
Lets Encyrpt SSL

Let’s Encrypt ile sunucunuzda bulunan web sitenizin tüm bağlantılarını şifreleyebilir, ziyaretçilerinize daha güvenli bir sanal ortam sağlayabilirsiniz.

107.90 TL / Yıllık Satın Al
SIKÇA SORULAN SORULAR
Datahost.net.tr ne gibi hizmetler sunuyor?

DataHost olarak web hosting, alan adı, sanal sunucu ve kurumsal fiziksel sunucu çözümleri başta olmak üzere web tasarım ve logo tasarım gibi ihtiyacınız olan hemen hemen tüm hizmetleri sunuyor.

DataHost'ten aldığım hizmetleri iade isteyebilir miyim?

DataHost olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. İade edilmesini istediğini bir paketin iade talebini bizlere bildirmeniz gerekiyor. Onun öncesinde iade politikamızı dikkatli şekilde okumanızı rica ederiz. Bknz: İade Politikamız... Bazı paketlerimizde iade yapamamaktayız. Paketinizin iade politikamıza göre iadesinin mümkün olup olmadığını kontrol ediniz.

Aldığım lisans hizmetlerini farklı sunuculara taşıyabilir miyim?

Almış olduğunuz lisanslar sanal sunucunuzun ip adresine tanımlama yapılmaktadır. Bu yüzden taşıma işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Farklı bir sunucu için yeniden lisans almak durumunda kalabilirsiniz.

Grafik tasarımı nasıl yapılmaktadır?

Yaptırmak istediğiniz tasarımla ilgili öncelikle sizlerden fikir alıyoruz ve verdiğiniz ve olmasını istediğiniz maddelerden yola çıkarak adım adım tasarım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Aralıklı zamanlarda sizlere tasarımda gelinen noktayı göstermek için görsellerle fikir veriyoruz eklemek istediğini ya da çıkarmak istediğiniz maddeler olursa buna göre süreci şekillendirip devam ediyoruz.

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top