X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Şirketimizdeki KALİTEYİYakından Tanıyın!
Müşteri Paneli

Sunucu Barındırma

%99.6 Uptime Garantisi ile 1 GBPS Hat Kapasiteli Sunucu Barındırma Hizmetimizle Tanışın

Sunucu Barındırma

2.600₺'den Başlayan Fiyatlarla

1 GBPS
Network
5 Adet
IP Adresi
Ücretsiz
RDNS
7/24
Teknik Destek
Ücretsiz Gelişmiş Ddos Koruması 7/24 Ücretsiz KVM Desteği
DataHost Veri Merkezi Özellikleri
Güvenli Ekonomik Korumalı Yedekli

7/24 Fiziksel Destek

Bizi benzersiz kılan özelliklerimizle şeffaf hizmet ilkemiz ile sunucularınızı güvenle barındırıyoruz. Stok dolabımız sayesinde disk, ram gibi donanımlarınızın listesini etiketlerle tutuyor ve ücretsiz olarak remote hands (fiziksel destek) desteği sunuyoruz.

Profesyonel ekibimiz sunucu üzerinde yapılmasını istediğiniz işlemleri sizin için yapıyor ve iş planınızın daha hızlı ilerlemesine olanak sağlıyoruz.

DataHost ile sunucularınız emin ellerde...

Ucuz Sunucu Barındırma

DataHost olarak girişimcilere ve proje sahiplerine kurumsal çözümler üretmeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında sunucu barındırma kapasitemiz sürekli genişliyor, kapasitemizin yükselmesiyle beraber 1U ve 2U sunucu barındırma fiyatlarında ekonomik hizmet sağlayabiliyoruz.

Türkiye'nin en güvenilir verimerkezlerinde bulunan kabin'lerimiz ve kafes alanlarımızla sizlere tüm hizmetleri en ekonomik fiyattan sunmaya devam ediyoruz.

Türk lirası fiyat politikamız ve sözleşmeli hizmetimizle ülke ekonomisine değer katıyoruz.

Ücretsiz Path DDos Koruma

Sunucu barındırma hizmeti alan tüm müşterilerimizin sahip olduğu İP adreslerine ücretsiz olarak Path hizmeti sağlıyoruz.

Yurt dışından yoğunlukla gelen siber saldırılara karşı %99,9 çözüm üretebilecek kapasitemiz ve güçlü network kurallarımızla tüm hizmetlerinizin kesintisiz devam etmesine olanak sağlıyoruz.

Ek olarak WAF security ve Layer7 koruma paketlerimizle yurt içi yurt dışı farketmeksizin sizleri koruyoruz.

Yedekli Alt Yapı

Sunucu barındırma hizmetlerimizde tamamen yedekli enerji ve internet alt yapısı kullanıyoruz.

Oluşabilecek elektrik kesintilerine karşı 48 saat boyunca hiçbir kaynak ihtiyacı olmadan verimerkezimiz hizmet verebiliyor.

Bu güce ek olarak Türk telekom ve Türknet servisleri olmak üzere internet alt yapımızda çift operatör kullanıyor ve kesinti ihtimalini minimum'a düşürüyoruz.

Profesyonel Teknik Ekip

Yıllardır web hosting sektöründe hizmet vermiş ve tecrübesinden emin olduğumuz teknik ekibimiz 7/24 sizlere hizmet vermek için hazır durumdadır.

DataHost'u öne çıkaran temel unsurlardan biri olan teknik destek kalitesi %100 müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir. Hizmet aldığınız sürece fark yaratacak desteğimizle sizlerin daima yanındayız...

Veri Merkezi Çözümleri

Maliyet avantajı sağlayan özelliklerimiz, tek sunucu barındıracaklar için sunulan paylaşımlı kabinetler içerisinde trafik kotası ile hizmet alabilmeniz, yüksek hacimli ve özel kabinet sahibi işletmeler için sadece bir internet erişimi satın alarak kendi ağınıza sahip olmanız, akıllı kabinet sistemlerinde enerji ölçümlerinin hassas sayaçlar ile her bir kWh için yapılarak faturalandırılması, rakipsiz internet erişimi seçenekleri ile kabinet kiralama tarifelerimizi sıralayabiliriz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Sunucular hangi lokasyonda barınacak?

Sunucularınız DataHost sunucularının bulunduğu Bursa DGN / Türkiye locasyonunda kabinlerimizde barınacaklar.

Sunucuların bakımları ne sıklıkla yapılmakta?

Sunucularınızın bakımları sizlerin de onayı alınarak 6 aylık periyotlarla sunucu bileşenlerinin temizlenmesi işlemci bakımı yapılmakta.

Sunucularımın verileri kaybolur mu?

DataHost olarak her türlü senaryoya karşı önlemler almaya çalışıyoruz. Ek olarak bizlerden ya da barındırdığınız sunucu içerisinde bir yedekleme servisi oluşturmanıza, alt yapısını oluşturmanıza her zaman yardımcı olacağız. %99.6 uptime oranımızla sizlere kesintisiz hizmet vermek için çalışacağız.

İhtiyaç duyduğumuz sunucular ve bileşenlerini sizden satın alabilir miyiz?

İhtiyacınız olan sunucu bileşeni ve sunucuları talebiniz doğrultusunda bizden satın alabilirsiniz. Veri merkezimizde temel sunucu bileşenleri ile ilgili stok tutulmaktadır. (Bellek, PSU, Sabit Disk vb.)

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top