X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Şirketimizdeki KALİTEYİYakından Tanıyın!
Müşteri Paneli

Layer 7 Koruma

(Waf Koruma) Web Application Firewall ve (Reverse proxy) ile web sitelerinizi saldırılardan koruyoruz!

Layer 7 Koruma

64,99₺ 'dan Başlayan Fiyatlarla

Hızlı
Kurulum
Koruma
Kontrol Paneli
Web Site
Koruması
%100 Site
Aktiflik
Ücretsiz Kurulum Desteği Ücretsiz Rate Limit
Web Koruma Sensor Mod Waf Koruma Neden Waf?

Neden Datahost.net.tr Web Korumasını seçmeliyim?

Küçük veya büyük tüm web sitelerini DDoS saldırılarına karşı koruyoruz.

Layer 7 DDoS Koruması

DDoS korumalı sunucularımız sayesinde web siteleriniz kötü niyetli saldırılara karşı çok daha güçlüdür. Layer 3, Layer 4 ve Layer 7 dahil olmak üzere bilinen tüm DDoS saldırılarına karşı çözümler sunuyoruz.

Sensor Mode

Sensörümüz, türüne göre saldırıları yalnızca bir saldırı sırasında, bir saniyeden kısa sürede azaltmaya başlayacaktır. Ayrıca DDoS saldırıları uzman mühendislerimiz tarafından 7/24 izlenmektedir.

Waf Koruma

Waf Koruma , Günümüz dünyasında işletmelerin verilerini kötü niyetli saldırılara karşı koruması gerekiyor. En etkili yöntemlerden biri web uygulaması güvenlik duvarlarıdır (WAF). WAF'ler, sunucuları ve web sitelerini Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları, SQL enjeksiyon girişimleri, siteler arası komut dosyası çalıştırma tehditleri, kötü amaçlı yazılım bulaşmaları ve daha fazlası gibi siber saldırılardan korumaya yardımcı olan önemli bir koruma katmanıdır. Bir WAF, tüm gelen trafiği kötü amaçlı isteklere karşı izleyerek ve tüm girişimleri, temeldeki altyapıyı veya web sitesini etkilemeden önce durdurarak çalışır. Güvenli olup olmadığını belirlemek için önceden tanımlanmış bir dizi güvenlik kuralına göre her isteğin hem içeriğini hem de yapısını izler. Herhangi bir şüpheli aktivite tespit edilirse, bağlantıyı engelleyecek veya olası herhangi bir hasarı durdurmak için başka koruyucu önlemler alacaktır.

Neden Waf Kullanılmalı?

Waf Neden Kullanılmalı?, Çevrimiçi güvenlik dünyası bu gün ve çağda giderek daha önemli hale geliyor. İster çevrimiçi bilgisayar korsanları ister botlar olsun, sürekli olarak kötü niyetli aktörlerin tehditleriyle karşı karşıyayız. Verilerinizi güvende tutmanın bir yolu, Katman 7 koruması uygulamaktır. Katman 7 koruması, uygulama katmanı ağ trafiğini inceleyerek ve yalnızca gerekli trafiğin bir sisteme erişmesine izin vererek ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. Datahost, Layer 7 koruması ile verilerinizi korumak için kapsamlı bir çözüm sunar.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Herhangi bir DDoS saldırısı güvenlik duvarınızı atlayabilir mi?

Güvenlik duvarımız, bilinen tüm DDoS saldırılarını önleyecektir. Herhangi bir DDoS saldırısı güvenlik duvarını geçerse, gelen saldırıyı %100 engelleyeceğimizi garanti ederiz. DDoS koruması, normal trafiğinizi etkilemeden herhangi bir atlamayı algılar ve katı kurallar uygular.

Herhangi bir para iade garantisi sunuyor musunuz?

Evet, paranızı 3 gün içinde iade ediyoruz. Ancak, para iade garantimiz yalnızca yeni satın aldığınız aylık ücretli planlarınız için geçerlidir ve datahost.net.tr hesap bakiyenize iade edilecektir. Uzun vadeli plan ödemeleriniz için geri ödeme yapılmayacaktır.

Yeni kullanıcılar için ücretsiz deneme sunuyor musunuz?

Hayır, ancak başlangıç planını çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.

DDoS saldırıları için kesin çözümü garanti ediyor musunuz?

Evet, web sitenizi tehdit eden DDoS saldırılarına %100 çözüm garantisi veriyoruz.

Web sitemi size taşımam gerekiyor mu?

Hayır, web sitenizi bize taşımadan reverse proxy teknolojisini kullanarak uzaktan DDoS koruması sağlayabiliriz.

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top