X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Şirketimizdeki KALİTEYİYakından Tanıyın!
Müşteri Paneli

Hakkımızda

DataHOST olarak. Hem bireysel hem kurumsal pazarda önemli bir isim haline gelmeyi amaçlayan firmamız bu 9 yıllık süreçte kendini yazılımsal ve donanımsal açıdan geliştirerek inovasyon sürekliliğini yakalamayı başarmıştır.

DataHOST ekibi olarak günden güne güçlendirdiğimiz altyapımız sayesinde kesintisiz olarak hizmet ve destek vermekteyiz. 7x24 aktif olarak çalışan personellerimiz ile siz müşterilerimizin çağrı, ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktayız. Her site ve sunucu ile özel olarak ilgilenerek hiçbir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir? DataHOST ekibi olarak, Alan Adı tescil işlemleri, web hosting, reseller hosting, sanal sunucu, sunucu kiralama, sunucu barındırma, ssl hizmeti ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız. Firmamız sizlere kaliteli hizmeti sunmak adına yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ayrıca en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızı ve tedarikçi firmaları da özenle seçmekteyiz.

Sunucularımız Nerede Barınır? DataHOST, Türkiye lokasyonunda kendi sunucularında hizmet sağlayan bir firmadır. Firmamız DGN ve PENDC Veri Merkezi Tier3 alanında kendi kabin ve ekipmanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize geniş çözümler sunarak bireysel ve kurumsal pazarda etkili ve önemli bir konuma gelebilmek ve Türkiye'de bilişim sektöründe akla gelen ilk isim olmaktır.

Misyonumuz

Her türlü ürün ve hizmetimizi kaliteli, hızlı ve güvenilir bir biçimde sunmak ve böylece siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve güvenini kazanmaktır.

Sahip olduğumuz ve sistemini benimseyip uyguladığımız bazı yönetim sistem sertifikalarımız;

  • ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi

Hedefimizin büyüklüğünün sırrını müşterilerimize karşı şeffaflık, dürüstlük, mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimiz olarak gösterebiliriz. Hızlı çözüm üretebilen müşterilerine fayda sağlayan insanlara ve emeklerine saygı gösteren bir kuruluş olmaya devam edeceğiz.

Sitelerinizi yayınlamak için sunucularımız, sorularınızı yanıtlamak için destek ekibimiz sizi bekliyor, sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Ticari Bilgiler;

  • Ticari Ünvan: DATAHOST İNTERNET VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
  • Vergi Dairesi: DİKİMEVİ
  • Vergi Numarası: 1230401305
  • BTK YER SAĞLAYICI: TIKLA
Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top